RAMS CITY HALİÇ

PROJE HAKKINDA

Haliç’te Gerçek İstanbul Deneyimi: Eşsiz Haliç manzarası, toplu taşımanın merkezinde konumu, geniş blok aralıkları ve sosyal alanlarıyla tarihi yarımadanın modern incisi Rams City Haliç şehrin ikonik silüeti ile kusursuz bir şekilde harmanlanan çağdaş bir tasarıma sahiptir.

Projenin mimarı ve peyzaj tasarımı dünya genelinde birçok önemli projeye imza atan
Dome + Partners ortaklığıyla gerçekleştirilmiştir. Binaların ve peyzajın zarif tasarımı, kompleks içinde rahat bir yaşam için uygun çözümlerle birleştirilerek RAMS City Haliç’te bir araya getirilmiştir.

Gerçek

İstanbul’un

Merkezi

RAMS

City Haliç

Sizin İçin Hazırlanmış Modern Yaşam Alanları

Gerçek

İstanbul’un

Merkezi

RAMS

City Haliç

Sizin İçin Hazırlanmış Modern Yaşam Alanları

Gerçek

İstanbul’un

Merkezi

RAMS City Haliç

Sizin İçin Hazırlanmış

Modern Yaşam Alanları

RAMS ÇARŞI

Rams Çarşı açıklaması bu alana gelecek. Haliç’te Gerçek İstanbul Deneyimi: Eşsiz Haliç manzarası, toplu taşımanın merkezinde konumu, geniş blok aralıkları ve sosyal alanlarıyla tarihi yarımadanın modern incisi Rams City Haliç şehrin ikonik silüeti ile kusursuz bir şekilde harmanlanan çağdaş bir tasarıma sahiptir.

DÜNYACA ÜNLÜ RESTORANLAR

PERFORMANS & GÖSTERİ MERKEZİ

RAMS CITY HALİÇ

BÖLGE

Adres: Topçular, Maltepe Cad, 1. Maltepe Çk, 34055 Eyüpsultan/İstanbul
 

Bir Evden Daha Fazlası

Evinizde dünyayı keşfedin; Sonsuz imkanlar, tek bir çatı altında…

Sosyalleşmek, alışveriş yapmak ve hobilerinize zaman ayırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı…

RAMS CITY HALİÇ

LOKASYON

RAMS CITY HALİÇ

PEYZAJ

7/24 Güvenlik

Basketbol Sahaları

Paten – Kaykay Parkuru

Kamelya

Adacıklar

Cafe

Havuz

Spa

Oyun Alanları

RAMS City Haliç farklı yaşam tarzları için benzersiz alanlar sunan zengin peyzaj alanlarına sahip yeni bir yaşam konseptidir.

15.000 m2 alana sahip peyzaj alanları araç girişlerine kapalıdır. Alan içerisinde farklı yaş gruplarındaki çocuklar için özel oyun alanları bulunmaktadır. Alanlarda dayanıklı ve güvenli malzemeler kullanılmıştır.

Daire sakinlerinin kullanımına özel kamelya alanları, keyifle vakit geçirebilecekleri ve günün yorgunluğunu atabilecekleri peyzaj ile zenginleştirilen adacıklar bulunmaktadır. Ayrıca açık hava basketbol sahalarında sevdiklerinizle eğlenebilir jimnastik parkurlarında zinde kalabilirsiniz.
Previous
Next

RAMS CITY HALİÇ

ALL IN ONE

Daireniz all in one konsepti ile artık daha geniş.

Misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz misafir odaları, çocuklarınızın keyifle vakit geçirebileceği soft play oyun alanı ve izole bir çalışma konsepti sunan çalışma odalarıyla ayrıcalıklı imkanlar bulunmaktadır.

Sıra dışı bir konsept sunulan All In One konseptinde ayrıca kapalı sinema salonları, özel günleriniz için etkinlik odaları ve play station odaları bulunmaktadır.

Previous
Next

RAMS CITY HALİÇ

KUSURSUZ MÜHENDİSLİK

Pencere:
Rehau Euro Design 70 serisi PVC doğrama

 

 

Duvar:
G2 400 kg/m3 Gazbeton

 

Yalıtım:
Termostatlı yerden ısıtma sistemi

 

 

Demir Sınıfı:
B420C Nervürlü İnşaat Demiri

 

Betonarme Sistem:
Plak Kiriş

 

Bina Temeli:
Radye Temel

 

Beton:
Beton Sınıfı: C40

Kolon:
Kolon Beton Sınıfı:C40
 

Asansör:
Her Blokta 1,6 m/sn hızlı 800 kg Yolcu 1,6 m/sn hızlı 1150 kg Yolcu olmak üzere 2 adet asansör vardır.

 

RAMS CITY HALİÇ

GENİŞ VE FERAH DAİRELER

1+1’den 4+1’e kadar uzanan, bölgenin en fonksiyonel kullanım alanına sahip daire skalası RAMS City Haliç’te hayat buluyor. Zamansız ve dıştan içe bütüncül olarak tasarlanan daireler 3 metre tavan yüksekliğiyle geniş ve ferah bir yaşama olanak sunmaktadır.

Previous
Next

Ödüllü Proje

RAMS City Haliç

Rams City Haliç’in eşsiz mimarisi European Property Awards Architecture’da
Best Mixed Use Architecture kategorisinde ödüle layık görüldü.

Ödüllü Proje

RAMS City Haliç

Rams City Haliç’in eşsiz mimarisi European Property Awards Architecture’da
Best Mixed Use Architecture kategorisinde ödüle layık görüldü.

RAMS CITY HALİÇ

DAİRE PLANLARI

RAMS CITY HALİÇ

SIKÇA SORULAN SORULAR

1.Etap daireleri 2024, 2.Etap daireleri ise 2025 tarihinde teslim edilecektir.

Sakinlerimize özel; 1+1 ve 2+1 daireler için 1 adet park alanı, 3+1, 4+1 ve 5+1 daireler için 2 adet park alanı tahsis edilmektedir. Ayrıca misafir otoparkımız da mevcuttur.

All In One konsepti dahilindeki kapalı ve açık alanlardaki tüm olanaklardan hem site sakinleri hem de misafirleri yararlanabilmektedir.

Rams City Haliç projesi tüm yasal çerçevelere uygun ilgili tüm resmi ve idari kurum ve kuruluşların onayları ve izinleri dahilinde inşa edilmektedir.

En son 2018 deprem yönetmeliğine göre statik projeler hazırlanmaktadır. Beton sınıfı C40 demir sınıfı B420 C dir. Zemin etütleri yapılmış olup bunlara uygun olarak radye temel betonu yapılmaktadır.

İnşaat her aşamasında yetkilendirilmiş yapı denetim firması tarafından denetlenmektedir. Her kolon ve döşeme beton dökümlerinde bağımsız laboratuvar tarafından numune alınmakta olup 7 ve 28 günlük kırımları yapılarak beton sınıfı kontrol edilmektedir. Sahaya gelen her demir tırından numune alınarak bağımsız laboratuvar tarafından çekme testi yapılmaktadır.

Beton öncesi tüm kolon ve döşeme imalatlarındaki demirler ve kalıplar yapı denetim elemanlarına teslim edilerek beton döküm onayı alınmaktadır.

Ayrıca şirketimiz bünyesinde tüm blokların imalatını kontrol etmek için teknik personeller bulunmaktadır.

Tüm kapalı alanlarda projesine uygun yangın algılama ve ihtar sistemi kurulacaktır. Dolaşım alanlarında ve daire içlerinde yangın ihbarı acil anons sistem ile yapılacaktır. Tüm tesiste yönetmeliklere uygun topraklama ve yıldırımdan korunma sistemleri yapılacaktır.

Projesine uygun olarak site içinde çevre duvarını ve/veya demir korkuluk/çitler, otopark giriş ve çıkışlarını ve blok girişlerini kontrol altında tutan güvenlik amaçlı kapılı devre kamera sistemi (CCTV) kurulacak güvenlik merkezinden 7/24 saat izleme ve kayıt yapılacaktır.

RAMS City Kazakistan 

Kazakistan Almatı’da yer alan RAMS City Kazakistan, bölgenin en prestijli konut & yaşam projesi olarak yer almaktadır. Önemli ulaşım akslarına, alışveriş merkezlerine, hastanelere, eğitim kurumlarına, kültür-sanat merkezlerine 15 dakika da ulaşabilme konseptini taşımaktadır.

Daire Sayısı : 2.645
Toplam İnşaat Alanı: 600.121

 Çocuk oyun alanları
Yürüyüş Parkuru 
 Almatı’daki en büyük alışveriş merkezlerine yakınlık
 Alışveriş bulvarı

Previous
Next

RAMS HAKKINDA

Görsel materyaller tanıtım ve bilgi amaçlıdır. RAMS, projenin uygulaması sırasında teknik açıdan gerekli gördüğü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

Topçular, Maltepe Cad, 1. Maltepe Çk, 34055 Eyüpsultan/İstanbul

Sponsorluklarımız